Hemen AraArıza Kayıt

Antalya

Sıhhi Tesisat Servisi

Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti, Kamera ile Kaçak Boru Görüntüleme, Makinayla Kırmadan Kanal Açma,  Su Tesisatı Ustası, İnşaat Su Tesisatı, Su Tesisatı Fiyatları, Su Tesisatı Arıza Tespit, Sıcak Su Tesisatı, Su Tesisatı Ayırma, Su Tesisatı Tamiri, Su Tesisatı Yapımı, Banyo Tesisatı, Su Tesisatı Boruları, Su Tesisatı Projesi, Süs Havuz ve Fıskiye Su Tesisatı, Su Tesisat Ustası, Su Tesisatı Ustası, Su Tesisatçısı, Su Tesisatcısı, Su Tesisat Tamiri, Su Tesisat Onarımı, Su tesisat Bakımı, Su Tesisat Tamircisi, Banyo Tadilat, Mutfak Tadilat, Su Tesisat Tamir Fiyatları, Su Tesisat Servisi, Musluk Tamircisi, Musluk Tamiri, Musluk Tamiri Nasıl Yapılır, Klozet arızası tamiri, Klozet montaj servisi, Tahret musluğu arızası, taharet Musluğu Arızası, Klozet Hortum Tamiri, Klozet Montaj Servisi, Lavabo Bataryası Tamiri, Lavabo Batarya Motajı, Lavabo Sifonu Tamiri, Lavabo Montaj Servisi, Lavabo Montaj Fİyatları, Banyo bataryası Tamiri, Banyo bataryası Montajı, Banyo bataryası Servisi, Duş Bataryası Arızası, Duş Bataryası Tamiri, Duş Bataryası  Servisi, Duşakabin Servisi, Duşakabin Montajı,Duşakabin Fiyatları, Duşakabin Bakım Fiyatları, Duşakabin Arızası   hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.

Teknik Servis

0552 256 70 53

Su tesisatı tamirinin kırarak yapılması işin sürecini uzatması ve masraf yükseltmesi açısından tavsiye ettiğimiz bir yöntem değildir. Makinayla kırmadan kanal açma işlemi artık en modern ve profesyoneldir.

Mutfak lavabosu, banyo giderleri gibi alanlar en çok tıkanan yerler olup, sağlık ve hijyen açısından çok tehlikeli olabilir.

Mutfak lavabosu sürekli olarak bulaşık ve sebze meyvelerin sterilizasyonu amacıyla yıkanması esnasında tıkanıklığa sebep olmaktadır. Oldukça sık rastladığımız bu tıkanma çeşiti ev hanımlarının en çok şikayet ettiği durumların başında gelir.

Problemlerinizi uzman teknik ekibimizle birlikte en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Antalya

Muratpaşa Servisleri

Antalya

Konyaaltı Servisleri